Надмірна вага у жінок під час менопаузи

Після сорока років багато жінок помічають появу зайвих кілограмів. Дієти та фізичні навантаження, які безвідмовно діяли раніше, втратили свою ефективність. Натомість вага не зникає, з’являються додаткові симптоми. Зазвичай такий стан пов’язаний з початком менопаузи.

Консультація ендокринолога

Надмірна вага у жінок під час менопаузи

Специфіка менопаузи в тому, що у жінки різко або поступово змінюється гормональний фон. Знижується рівень статевих гормонів, які впливають і на процес розподілу жирів в організмі. Тільки ендокринолог у Львові допоможе з’ясувати, що саме спричинило появу завої ваги. Приватна клініка «Корона» запрошує на прийом до фахівців високої кваліфікації, які після уважного обстеження зможуть поставити правильний діагноз та порекомендувати схему лікування.

Ендокринолог спеціалізується на лікуванні порушень гормональної системи, яка впливає на роботу всього організму. Фахівці складають схему лікування з урахуванням спадкових хвороб, індивідуальних особливостей організму пацієнта. Тільки після консультації можна приймати гормональні препарати та інші ліки, що сприятимуть нормалізації гормонального дисбалансу. Самолікування може призвести до ускладнень, які потім буде важно вилікувати.

Як потрапити на прийом до ендокринолога у Львові

Для консультації потрібно зателефонувати за вказаними номерами або заповнити форму на сайті. Після цього зателефонує адміністратор і узгодить зручний для пацієнта час прийому. У клініці «Корона» є сучасне діагностичне обладнання та всі необхідні прилади, які дозволять у короткий термін встановити причину зайвої ваги. А досвідчені лікарі при потребі скорегують лікування, порадять ефективну дієту та вправи. Є можливість отримати повторну консультацію, пройти потрібні обстеження або завітати на профілактичний огляд.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.